FsmKurye Şaşkınbakkal Kurye 

 

Kurye Feneryolu KuryeWeb sitenizi çevrimiçi olarak nasıl daha görünür bir hale getireceğiniz hakkında bilgi ararken, arama motoru optimizasyonu veya SEO konusunda çok çok bilgi edineceksiniz. Normalde, çok aşırı fazla işaret ve ipucu alacaksınız. fakat, çok çok duymadığınız şey, yapmamanız gereken şeylerin bir listesi. Bu aslında yapmanız gereken kadar önemli bir şeydir. Ne yapmamanız gerektiğine dair bir kontrol listeniz olduğunda, sahip olduğunuz şeylerin önlenmesi gereken şeylerin bir listesi. Bu, doğru yolda olduğunuzdan emin olmanın harika bir yoludur. Bu makalede, kötü SEO stratejistlerinin kendi web sitelerine dikkat çekmek için yaptıkları birkaç düşünce edineceksiniz.

 

Kurye Kurye LinklerimizMuhtemelen, benzersiz anahtar kelimeler kullanma meselesinde çok fazla strateji uzmanının konuştuğunu duymuşsunuzdur. Burada bir sürü gerçek var. Benzersiz anahtar kelimeler ve başlık etiketleri, başkaları dışarıda kaldığında web sitenizi getirecektir. Bu akıllı bir strateji olsa da, aşırı sıkıntıdan kaçınmak istiyorsunuz. diğer bir deyişle, aşırı benzersiz olmaya çalışmayın. insanların benzersiz olmaya çalışmanın bir yolu, goofy mizahi başlık etiketlerini bulmaktır. Bu, okuyucular aradıkları sırada bu unvanı geçtikleri zaman ilgi alanları parıldar. Buradaki mantık sağlam olsa da, bir ürünü satmaya çalıştığınızı anlamalısınız. eğer çok fazla eğlendiğinizi düşünüyorsanız, blogunuzu ve ya makalenizi tıklayan insanları alacaksınız, ancak size güvenme olasılığı düşük olacak.
Kaçınılması gereken diğer bir şey yanıltıcı başlıklar ve anahtar kelimelerdir. Bu kimi yapmak cazip gelebilir. Makalelerinizi mümkün olduğunca çok alakalı anahtar kelimelerle doldurmak istersiniz. Web insanları sitenize getirmek istiyorsunuz. Anahtar kelimeleri eklemeye ve makalenizde ya da blogunuzda yazdıklarınızla alakası olmayan başlık etiketleri oluşturmaya başlarsanız, potansiyel müşterilerinizi rahatsız edersiniz. Bu ürünleri satsanız dahi, eğer blogda değilse, onu dışarıda bırakmak zorundasınız. Bu yanlış reklamlara benzeyen bir şey. Asla iyi bir düşünce değildir.

 

Kurye Yenidoğan KuryeSEO stratejisine gelince, bu hataları önlemek için size yardımcı olabilecek bir uzmanınız olduğundan emin olmak isteyeceğinizden çok çok hata var. Bir uzman neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığını bilir ve FSMKURYE sizi yanlış yola sokmaz.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “FsmKurye Şaşkınbakkal Kurye”

Leave a Reply

Gravatar